
Vanaf de dag dat ze elkaar ontmoetten, inspireren ze elkaar en wilden ze graag eens samenwerken. Jaar in jaar uit ontwikkelde ieder zich op eigen vakgebied.Marieke is behalve papiermaakster ook theatermaakster. Bianca is performer, vorm-gever en docent.
Nu, na 20 jaar, wisselen ze elkaars ervaring uit en kruisen hun creatieve en kunstzinnige wegen in deze eerste gezamenlijke expositie.
Het werk van Bianca met het papier van Marieke is geïnspireerd door Oud Rijswijk.Na een wandeling door het centrum en een bezoek aan de Papierbiënnale zijn ze 4 dagen samen aan het werk geweest om 3 verschillende werken te maken met de titels:
1. Fontanel
de hoed is gemaakt van de plantenvezels van de Allium porrium (prei), Cannabis sativa (hennep), Asparagus (asperge) en bladgoud. Kreukvouwsels zijn van Marieke.
2. Op weg naar Boeddha
het hangend object is gemaakt van de plantenvezels van de Allium porrium (prei) en bladgoud, pigment, bijenwas.
3. Steen, Papier, Schaar
de drieluik objecten zijn gemaakt van plantenvezels van Arundo tibualis (riet), Cannabis sativa (hennep), melkpakkenpulp, hout en bladgoud.